27 янв. 2016 г.

Екскурсія до будинку Уряду України

18 грудня 2015 року члени НКДГ „Творчі ініціативи” відвідали будинок Уряду України. Складні часи, які доводиться переживати нашій країні, обумовлюють особливі заходи безпеки, до яких доводиться вдаватися охороні Уряду. Перш ніж допустити нас у внутрішні приміщення охорона перевірила особисті речі та документи. Але, слід відзначити, робили вони це дуже коректно, тактовно, навіть із певним теплом.
Першою приємною несподіванкою стало знайомство із гідом. Ним виявився сам Володимир Татаренко, добре відомий усій Україні ведучий православної радіопередачі «Благовіст», яка звучить на першому каналі українського радіо щонеділі. Пан Володимир також працює у Секретаріаті Кабінету Міністрів України у відділі  зв’язків із громадськістю. Протягом усієї екскурсії, а вона тривала більше, ніж три години, ми отримали багато позитивних емоцій від спілкування із цією непересічною людиною, уваги та тепла.
Відразу люб’язний гід повів нас знайомитися з експонатами музею Урядів України, який знаходиться на першому поверсі. Разом з тим пан Володимир пояснив, чому не можна говорити,  що у нас відбувається „екскурсія до Кабміну”. Кабмін  це власне уряд, міністри, що входять до його складу, приміщення ж де Кабмін працює треба називати „будинок Уряду”. Експозиція музею охоплює історію усіх урядів України, починаючи від створеного у 1917 році генерального секретаріату на чолі із Володимиром Винниченком, і завершуючи урядом Юлії Тимошенко. У кімнатах музею ми оглянули портрети голів урядів, отримані ними подарунки, приміщення, яке відтворює  кабінет голови уряду радянських часів. В одній із кімнат музею ми прослухали аудіозапис, у якому розповідалося про історію урядів України, а також пролунав голос Олександра Ляшка, одного з голів уряду УРСР. До речі, ніякого відношення до відомого політика наших днів Олега Ляшка він не мав.
До останньої хвилини наш люб’язний гід Володимир Татаренко не знав, чи зможемо ми відвідати власне зали засідання Уряду. Справа у тому, що саме того дня відбувалося засідання Уряду, на якому вирішувалося питання оголошення мораторію на виплату  боргу Російській Федерації. Так що ми певною мірою були поруч із цими історичними подіями. Але засідання уряду тривало не надто довго і врешті нам було дозволено піднятися на шостий та сьомий поверхи, де і знаходяться найважливіші приміщення. Ми відвідали малий та великий зали засідань Уряду, мали можливість посидіти на кріслах, на яких щойно сиділи наші урядовці, і навіть сфотографуватися у приміщеннях. Чудове освітлення та усі необхідні умови для комфортної роботи урядовців надовго запам’яталися нам. Великий зал, облаштований ще у радянські часи використовується зазвичай для розширених засідань Уряду, на які запрошують голів регіонів, представників бізнесу, він дійсно має яскраве враження, який на думку авторів, є більш естетичним. Малий зал не такий ошатний, але більш сучасний, його частіше за все і показують по телебаченню.
Відвідали ми також і пресс-центр будинку Уряду, комунікативний зал та інші приміщення.
Один з авторів цього матеріалу Лідія Бакуменко каже: „Ми з мамою отримали велике задоволення від екскурсії”.
До цих слів щиро приєднуються усі учасники заходу.

Євген Познанський
Лідія Бакуменко






Комментариев нет:

Отправить комментарий